TÜRKİYEDE İLK VE TEK | TBR LASTİK FARKIYLA

OTR LASTİKLERİNİN TAMİRİ

SADECE TBR LASTİK’TE

Monaflex tamir sistemi tamamlanmış vulkanize kauçuk, orijinal kauçuktan bile daha güçlüdür ve aşınma dayanımı özelliklerine sahiptir.

Laboratuvar testleri, ısıl işlem vulkanizasyonu’nun kimyasal bir kürlenmenin yapışma kuvvetinin dört katından fazla ürettiğini göstermektedir.

OTR Yanak Tamiri

Doğru yanak tamiri ve onarımı, OTR Lastiklerinin ömrünü en üst düzeye çıkarmak ve öngörülemeyen sorunlar ve arızalar nedeniyle kaybedilen zamanı en aza indirmenin önemli bir parçasıdır.

Lastiklerin doğru şekilde şişirilmesi ve aşırı yüklenmenin önlenmesi, erken başlangıçtaki yanak hasarının önlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE ŞANTİYENİZDE YERİNDE SICAK VULKANİZE TAMİR HİZMETİ

SADECE TBR LASTİK AYRICALIĞIDIR

MONAFLEX TAMİR SİSTEMİ

TBR LASTİK OTR TAMİR SİSTEMİ

1400R 24 DEN EN BÜYÜK “57 VE “63 JANT LASTİKLERE KADAR TÜM EBATLARDA YANAK, OMUZ VE SIRT YARALARINDA PROFESYONEL TAMİR SİSTEMİMİZ İLE KALICI ÇÖZÜMLER SUNMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ

OTR iş makinesi lastiklerinde limit dışı yaralarda özel yamalarımız ve vakumlu pişirme sistemlerimiz ile kalıcı çözümler sunmaya devam ediyoruz.

OTR Topuk Tamiri

Topuk bölgesindeki küçük ve büyük yaralanmalar nedeniyle hurdaya çıkarılan topuk bölgesi hasarlı OTR lastiklerini onarabilen TBR Lastik, tamir sistemi ile Türkiye’de ilk ve tek firmadır.

OTR LASTİK TAMİRİNDE ACİL DURUMLARDA

MAXİMUM 3 SAATTE TESLİM